Tesla

Opis

Rozwiązania ładowania dla samochodów elektrycznych Tesla

Nasze rozwiązania ładowania dla pojazdów elektrycznych to najlepsze opcje dla wszystkich samochodów elektrycznych Tesli. Bez względu na to, jaki model posiadasz: Tesla Model S 75D, Tesla Model S 100D, Tesla Model S P100D, Tesla Model X 75D, Tesla Model X 100D, Tesla Model X P100D lub Tesla Model 3. Znajdź punkt ładowania lub szybką stację DC, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twojego samochodu elektrycznego. Czy chcesz po prostu szybko naładować e-auto, czy zintegrować stację ładującą z systemem inteligentnego domu? Z Nami wszystko jest możliwe.
Nie jesteś jeszcze pewien i najpierw chcesz wiedzieć, jak naładować swój samochód elektryczny Tesla? Jeśli szukasz informacji co jest dla Ciebie konieczne aby ładować swoje auto elektryczne? Ile to wszystko będzie kosztować?  Skontaktuj się  z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Może interesują Cię tylko dane techniczne Twojej Tesli? Zebraliśmy wszystkie te informacje w jednym miejscu.
Z roku na rok na całym świecie przybywa kolejnych pojazdów, które napędzane są nie przez ropę naftową, ale przez prąd. Zbyt duża emisja dwutlenku węgla niejako zmusza do szukania nowych rozwiązań, co zaczyna być siłą napędową nowo powstających firm. Podobnie było w przypadku Tesli. Samochody elektryczne stanowią coraz większy odsetek pojazdów poruszających się po drogach zarówno tych amerykańskich, jak i europejskich. Szczególnie mocny wzrost widać w ostatnim czasie na Starym Kontynencie, gdzie Tesla nie jest już żadną nowością. Samochody elektryczne Tesla – historia Powstała w 2003 roku firma wyróżniała się od samego początku swoim pomysłem. W tamtych czasach wszelkie projekty aut napędzanych przez ogniwa wyglądały futurystycznie, jak z filmów o przyszłości. Amerykańskie przedsiębiorstwo poszło w zupełnie przeciwnym kierunku i zaproponowało pojazdy, które designem niczym nie różniły się od tych napędzanych ropą naftową czy gazem. Właśnie to okazało się być kluczem do sukcesu. Choć w 2008 roku firma przeżywała głęboki kryzys, to na pomoc przyszedł rząd USA, który przeznaczył 465 milionów dolarów na przetrwanie innowacyjnej marki, mającej zapewnić szybkie wdrożenie rozwiązań bakteryjnych w autach. Dzięki tej pomocy przedsiębiorstwo przetrwało i z roku na rok zyskuje kolejnych klientów. Tesla = samochód elektryczny tak myśli coraz większa część naszej populacji, co tylko wskazuje na ogromny sukces marki prowadzonej przez Elona Muska. Nie można się zresztą temu dziwić, skoro na rynku europejskim czy azjatyckim pojawiają się kolejne modele amerykańskiej marki.

Samochody

Szykujesz się do kupienia auta EV? A może lada dzień odbierzesz pojazd z salonu i potrzebujesz osprzętu? A może od kilku lat jeździsz takim autkiem, ale zepsuł Ci się Wallbox? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co tylko może się przydać w podroży lub w garażu. Przygotowaliśmy szeroki asortyment do samochodów elektrycznych, a w nim:

  • Ładowarki –stacje DC słupki AC, Wallboxy i mobilne EVSE;
  • przewody ładowania typu 1 i 2
  • akcesoria ładowania –adaptery, liczniki oraz przedłużacze;
  • akcesoria samochodowe –dywaniki, maty bagażnikowe.

Sklep internetowy z akcesoriami do elektryków -ilość i jakość

Wielu kierowców nie decyduje się na zakup auta EV z jednego powodu. Obawiają się, trudności ze znalezieniem odpowiedniego osprzętu. Chcemy oszczędzić Ci takich zmartwień i dlatego oferujemy osprzęt do różnych modeli i typów aut.
Nie myśl, że skupiając się na ilości, zapomnieliśmy o jakości! Proponujemy artykuły jedynie od cenionych w branży producentów, m.in. Wallbox, Webasto, ABB, Ekoenergetyka, Nrgkick, Juice booster i wielu innych!