O nas

O nas

Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 2009 r. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży elektryki, energetyki oraz elektromobilności.

Łączymy nasze dwie główne kompetencje ? empatię i technologię. Posiadamy samochody elektryczne co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów w dziedzinie EV. Dzięki temu jesteśmy w stanie fachowo doradzić osprzęt najlepiej dopasowany do Państwa pojazdu. Pozostajemy też otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów.

Na początku naszą ofertę tworzyły wyłącznie komponenty z zakresu automatyki i energetyki. Dziś tworzy ją szeroka gama produktów takich jak: stacjonarne stacje ładowania AC i DC, mobilne stacje ładowania, przewody ładowania oraz cała gama akcesoriów związanych z rynkiem samochodów elektrycznych. Posiadamy również fachowe zaplecze urządzeń pomiarowych takich jak analizatory sieci oraz kamery termowizyjne pozwalające na fachowy serwis montażowy i posprzedażowy. Na naszych Klientów czeka sprzęt najbardziej znanych producentów takich jak Schneider, Elinta, NRGkick, Circutor . Każdego dnia rozszerzamy wachlarz produktów zapewniając inteligentny wybór. Zachęcamy do współpracy.

Dlaczego właśnie my

Doradztwo Techniczne

Jesteśmy inżynierami, rozumiemy zagadnienia e-mobility. Dzięki temu zaoferujemy najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb.

Najwyższa Jakość w Najniższej cenie

Rozwiązania dostępne w naszym sklepie to urządzenia sprawdzone, bezpieczne i certyfikowane.

Darmowa Dostawa

W ElectricMobility.store zawsze masz darmową dostawę niezależnie od wartości twojego zamówienia.

Zadowoleni klienci

Marcin Stefanskitesladlaciebie.pl

Firma to ludzie, a tutaj spotkamy to co najważniejsze: profesjonalizm i życzliwość. Można na nich liczyć i im zaufać ?
Wraz z Tesladlaciebie.pl polecamy w 100%

Polecam! Super doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego kabelka. Sam kabel super, wszystko szybko i profesjonalnie.

0
+
Klientów
0
+
Członków zespołu
0
%
Pozytywnych opini

Szykujesz się do kupienia auta EV? A może lada dzień odbierzesz pojazd z salonu i potrzebujesz osprzętu? A może od kilku lat jeździsz takim autkiem, ale zepsuł Ci się Wallbox? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co tylko może się przydać w podroży lub w garażu. Przygotowaliśmy szeroki asortyment do samochodów elektrycznych, a w nim:

  • Ładowarki –stacje DC słupki AC, Wallboxy i mobilne EVSE;
  • przewody ładowania typu 1 i 2
  • akcesoria ładowania –adaptery, liczniki oraz przedłużacze;
  • akcesoria samochodowe –dywaniki, maty bagażnikowe.

Sklep internetowy z akcesoriami do elektryków -ilość i jakość

Wielu kierowców nie decyduje się na zakup auta EV z jednego powodu. Obawiają się, trudności ze znalezieniem odpowiedniego osprzętu. Chcemy oszczędzić Ci takich zmartwień i dlatego oferujemy osprzęt do różnych modeli i typów aut.
Nie myśl, że skupiając się na ilości, zapomnieliśmy o jakości! Proponujemy artykuły jedynie od cenionych w branży producentów, m.in. Wallbox, Webasto, ABB, Ekoenergetyka, Nrgkick, Juice booster i wielu innych!